Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pizza – przygotujcie pizzę według życzenia klienta. Na tacy najpierw ułóżcie ciasto na pizzę, a na nie składniki wybrane przez gościa. Gdy już pizza się upiecze podajcie ją właściwej osobie, by zarobić w ciągu dnia wyznaczoną sumę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 024 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Przepisy Gry Torty Gry Warzywa Gry Bar Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Owoce Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak