Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Pizza – przygotujcie pizzę według życzenia klienta. Na tacy najpierw ułóżcie ciasto na pizzę, a na nie składniki wybrane przez gościa. Gdy już pizza się upiecze podajcie ją właściwej osobie, by zarobić w ciągu dnia wyznaczoną sumę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 397 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Lody Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Makaron Gry Zupy Gry Torty Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia