Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza – przygotujcie pizzę według życzenia klienta. Na tacy najpierw ułóżcie ciasto na pizzę, a na nie składniki wybrane przez gościa. Gdy już pizza się upiecze podajcie ją właściwej osobie, by zarobić w ciągu dnia wyznaczoną sumę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 783 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bar Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zupy Gra Deser Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Owoce Gry Makaron