Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pizza – przygotujcie pizzę według życzenia klienta. Na tacy najpierw ułóżcie ciasto na pizzę, a na nie składniki wybrane przez gościa. Gdy już pizza się upiecze podajcie ją właściwej osobie, by zarobić w ciągu dnia wyznaczoną sumę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 569 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Bar Barbie Gry Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Obiad Gra Ciasto Gry Śniadanie