Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pizza – przygotujcie pizzę według życzenia klienta. Na tacy najpierw ułóżcie ciasto na pizzę, a na nie składniki wybrane przez gościa. Gdy już pizza się upiecze podajcie ją właściwej osobie, by zarobić w ciągu dnia wyznaczoną sumę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 355 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Makaron Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Lody Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Bar Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Owoce