Pizza | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pizza – przygotujcie pizzę według życzenia klienta. Na tacy najpierw ułóżcie ciasto na pizzę, a na nie składniki wybrane przez gościa. Gdy już pizza się upiecze podajcie ją właściwej osobie, by zarobić w ciągu dnia wyznaczoną sumę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 933 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Bar Gry Torty Gry Kurczak Gry Owoce Gry Kanapki Gry Lody Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Makaron Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gra Deser Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę