Pizza z Owocami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Owocami – czy pizza zawsze musi być z serem, sosem pomidorowym, szynką i pieczarkami? Oczywiście, że nie. Zobaczcie jak odmienić zupełnie ten przysmak. Wystarczy zmienić dodatki na dość nietypowe i mamy pyszny deser, który zadziwi wszystkich. Pizza z owocami może być naprawdę pyszna. Skomponuj tutaj swoją własną wersję. Klikaj na ikonki po lewej stronie, a każda z nich otworzy ramkę z wieloma dodatkami u góry ekranu gry. Wybierz swoje ulubione składniki i daj się ponieść owocowemu szaleństwu.

Sterowanie – klikamy myszką, by wybrać składniki pizzy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 6 268 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Pieczenie Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Zupy Gry Bar Gry Kuchnia Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek