Pizza z Owocami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Owocami – czy pizza zawsze musi być z serem, sosem pomidorowym, szynką i pieczarkami? Oczywiście, że nie. Zobaczcie jak odmienić zupełnie ten przysmak. Wystarczy zmienić dodatki na dość nietypowe i mamy pyszny deser, który zadziwi wszystkich. Pizza z owocami może być naprawdę pyszna. Skomponuj tutaj swoją własną wersję. Klikaj na ikonki po lewej stronie, a każda z nich otworzy ramkę z wieloma dodatkami u góry ekranu gry. Wybierz swoje ulubione składniki i daj się ponieść owocowemu szaleństwu.

Sterowanie – klikamy myszką, by wybrać składniki pizzy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 5 982 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gra Ciasto Gry Lody Gry Przepisy Gra Deser Gry Makaron Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Zupy Gry Kurczak Gry Owoce Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Torty