Pizza z Owocami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Owocami – czy pizza zawsze musi być z serem, sosem pomidorowym, szynką i pieczarkami? Oczywiście, że nie. Zobaczcie jak odmienić zupełnie ten przysmak. Wystarczy zmienić dodatki na dość nietypowe i mamy pyszny deser, który zadziwi wszystkich. Pizza z owocami może być naprawdę pyszna. Skomponuj tutaj swoją własną wersję. Klikaj na ikonki po lewej stronie, a każda z nich otworzy ramkę z wieloma dodatkami u góry ekranu gry. Wybierz swoje ulubione składniki i daj się ponieść owocowemu szaleństwu.

Sterowanie – klikamy myszką, by wybrać składniki pizzy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 6 129 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Torty Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Lody Słodkie Gry Barbie Gry Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zupy Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zrób To Sam