Pizza z Owocami Morza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Owocami Morza (Fish Pizza Cooking) –  Mistrz kuchni włoskiej zaprasza nas do swojej kuchni, gdzie odkryje tajemnice sukcesu pizzy jego przepisu. Do pizzy pasuje dużo różnych składników i kusi ona do eksperymentowania z dodatkami. Nasz włoski mistrz lubi owoce morza i je właśnie poda na ciasto. Chcecie pozanć te tajniki? Nie ma nic za darmo. Na ten przepis trzeba sobie zapracować, pomagając w kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 306 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Przepisy Gry Makaron Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Zupy Gry Obiad Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Lody Gry Śniadanie Gry Dekorowanki