Pizza z Owocami Morza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Owocami Morza (Fish Pizza Cooking) –  Mistrz kuchni włoskiej zaprasza nas do swojej kuchni, gdzie odkryje tajemnice sukcesu pizzy jego przepisu. Do pizzy pasuje dużo różnych składników i kusi ona do eksperymentowania z dodatkami. Nasz włoski mistrz lubi owoce morza i je właśnie poda na ciasto. Chcecie pozanć te tajniki? Nie ma nic za darmo. Na ten przepis trzeba sobie zapracować, pomagając w kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 372 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Lody Gry Fast Food Gry Bar Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Kanapki Gra Deser Gry Ciastka Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Owoce Barbie Gry