Pizza z Owocami Morza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Owocami Morza (Fish Pizza Cooking) –  Mistrz kuchni włoskiej zaprasza nas do swojej kuchni, gdzie odkryje tajemnice sukcesu pizzy jego przepisu. Do pizzy pasuje dużo różnych składników i kusi ona do eksperymentowania z dodatkami. Nasz włoski mistrz lubi owoce morza i je właśnie poda na ciasto. Chcecie pozanć te tajniki? Nie ma nic za darmo. Na ten przepis trzeba sobie zapracować, pomagając w kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 206 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Kurczak Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Przepisy Gry Zupy Gry Bar Gry Obiad Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Dekorowanki