Pizza z Kurczakiem Super Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – Super Barbie to nie tylko specjalistka bycia SUPER, ale i robienia najlepszej pizzy. Ta wersja wydaje się dość skomplikowana, ponieważ będzie z grillowanym kurczakiem. Jeśli jeszcze nie wiecie jak się do niej zabrać, zapraszamy was do gry. Będzie pysznie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 403 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Makaron Gry Lody Gry Śniadanie Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Kurczak Gry Kanapki Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Bar Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Torty