Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – Super Barbie to nie tylko specjalistka bycia SUPER, ale i robienia najlepszej pizzy. Ta wersja wydaje się dość skomplikowana, ponieważ będzie z grillowanym kurczakiem. Jeśli jeszcze nie wiecie jak się do niej zabrać, zapraszamy was do gry. Będzie pysznie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 500 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Lody Gry Owoce Gry Obiad Gra Deser Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Makaron Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Pizza Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę