Pizza z Kurczakiem Super Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – Super Barbie to nie tylko specjalistka bycia SUPER, ale i robienia najlepszej pizzy. Ta wersja wydaje się dość skomplikowana, ponieważ będzie z grillowanym kurczakiem. Jeśli jeszcze nie wiecie jak się do niej zabrać, zapraszamy was do gry. Będzie pysznie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 478 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Makaron Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Barbie Gry Gry Lody Gry Torty Gry Fast Food Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Bar Gry Ciastka Gry Zupy Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Deser