Pizza z Kurczakiem Super Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – Super Barbie to nie tylko specjalistka bycia SUPER, ale i robienia najlepszej pizzy. Ta wersja wydaje się dość skomplikowana, ponieważ będzie z grillowanym kurczakiem. Jeśli jeszcze nie wiecie jak się do niej zabrać, zapraszamy was do gry. Będzie pysznie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 789 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Barbie Gry Gry Bar Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Owoce Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kanapki Gry Lody Gry Śniadanie Gry Torty Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gra Deser