Pizza z Kurczakiem Super Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – Super Barbie to nie tylko specjalistka bycia SUPER, ale i robienia najlepszej pizzy. Ta wersja wydaje się dość skomplikowana, ponieważ będzie z grillowanym kurczakiem. Jeśli jeszcze nie wiecie jak się do niej zabrać, zapraszamy was do gry. Będzie pysznie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 529 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Lody Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Fast Food Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gra Deser Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Bar Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Obiad Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki