Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – Super Barbie to nie tylko specjalistka bycia SUPER, ale i robienia najlepszej pizzy. Ta wersja wydaje się dość skomplikowana, ponieważ będzie z grillowanym kurczakiem. Jeśli jeszcze nie wiecie jak się do niej zabrać, zapraszamy was do gry. Będzie pysznie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 841 razy
Zobacz także:
Gry Pizza, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Przepisy Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gra Deser Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Makaron Barbie Gry Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Owoce Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Bar Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek