Pizza z Kurczakiem Super Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – Super Barbie to nie tylko specjalistka bycia SUPER, ale i robienia najlepszej pizzy. Ta wersja wydaje się dość skomplikowana, ponieważ będzie z grillowanym kurczakiem. Jeśli jeszcze nie wiecie jak się do niej zabrać, zapraszamy was do gry. Będzie pysznie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 840 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Bar Gry Obiad Barbie Gry Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zupy Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Makaron Gry Torty Gry Kuchnia