Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – Super Barbie to nie tylko specjalistka bycia SUPER, ale i robienia najlepszej pizzy. Ta wersja wydaje się dość skomplikowana, ponieważ będzie z grillowanym kurczakiem. Jeśli jeszcze nie wiecie jak się do niej zabrać, zapraszamy was do gry. Będzie pysznie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 302 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Bar Gry Torty Słodkie Gry Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gra Deser Gry Owoce Gry Makaron Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Barbie Gry Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe