Pizza z Kurczakiem Super Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – Super Barbie to nie tylko specjalistka bycia SUPER, ale i robienia najlepszej pizzy. Ta wersja wydaje się dość skomplikowana, ponieważ będzie z grillowanym kurczakiem. Jeśli jeszcze nie wiecie jak się do niej zabrać, zapraszamy was do gry. Będzie pysznie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 962 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gra Deser Barbie Gry Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Lody Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Bar