Pizza z Kurczakiem Super Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pomysł na Kurczaka – Super Barbie to nie tylko specjalistka bycia SUPER, ale i robienia najlepszej pizzy. Ta wersja wydaje się dość skomplikowana, ponieważ będzie z grillowanym kurczakiem. Jeśli jeszcze nie wiecie jak się do niej zabrać, zapraszamy was do gry. Będzie pysznie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 128 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Bar Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Owoce Gra Deser Gry Torty Gry Zarabianie Gry Kurczak