Pizza z Chicago | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Chicago – zobaczcie jaką pizzę jada się w Chicago. To co ją odróżnia, to grubość jego ciasta. Wygląda jak tarta z farszem, ale zapewniam Was, że od czasu do czasu warto rozsmakować się w takiej właśnie pizzy. Udekorujcie ją po swojemu. Klikajcie na ikonki po lewej stronie ekranu oraz na dole ekranu gry. Gdy pojawi się ramka u góry, klikając zmieniacie elementy pizzy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 740 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Warzywa Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Makaron Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Torty Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gra Deser