Pizza z Chicago - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Chicago – zobaczcie jaką pizzę jada się w Chicago. To co ją odróżnia, to grubość jego ciasta. Wygląda jak tarta z farszem, ale zapewniam Was, że od czasu do czasu warto rozsmakować się w takiej właśnie pizzy. Udekorujcie ją po swojemu. Klikajcie na ikonki po lewej stronie ekranu oraz na dole ekranu gry. Gdy pojawi się ramka u góry, klikając zmieniacie elementy pizzy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 434 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Bar Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zupy Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gra Deser Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Obiad Gry Lody