Pizza z Chicago - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Chicago – zobaczcie jaką pizzę jada się w Chicago. To co ją odróżnia, to grubość jego ciasta. Wygląda jak tarta z farszem, ale zapewniam Was, że od czasu do czasu warto rozsmakować się w takiej właśnie pizzy. Udekorujcie ją po swojemu. Klikajcie na ikonki po lewej stronie ekranu oraz na dole ekranu gry. Gdy pojawi się ramka u góry, klikając zmieniacie elementy pizzy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 789 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Lody Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Torty Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zarabianie Gry Obiad