Pizza z Chicago - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Chicago – zobaczcie jaką pizzę jada się w Chicago. To co ją odróżnia, to grubość jego ciasta. Wygląda jak tarta z farszem, ale zapewniam Was, że od czasu do czasu warto rozsmakować się w takiej właśnie pizzy. Udekorujcie ją po swojemu. Klikajcie na ikonki po lewej stronie ekranu oraz na dole ekranu gry. Gdy pojawi się ramka u góry, klikając zmieniacie elementy pizzy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 381 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Śniadanie Gra Deser Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zupy Słodkie Gry Barbie Gry Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Lody Gry Owoce