Pizza w Sam Raz | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza w Sam Raz (Delicious Pizza) – Taka pizza to tylko u nas. A dlaczego jest tak wspaniała i w sam raz dla was? Bo sami ją robicie. Samodzielnie przygotowujecie składniki. Szatkujecie, mieszacie i układacie. Z takich starań nie może wyjść nic innego, jak przepyszna pizza domowej roboty. To też nie traćmy czasu i okazji na kuchenną zabawę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 652 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Kurczak Barbie Gry Gry Bar Gra Deser Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Przepisy Gry Makaron Gry Obiad Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Lody Słodkie Gry Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam