Pizza w Sam Raz | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizza w Sam Raz (Delicious Pizza) – Taka pizza to tylko u nas. A dlaczego jest tak wspaniała i w sam raz dla was? Bo sami ją robicie. Samodzielnie przygotowujecie składniki. Szatkujecie, mieszacie i układacie. Z takich starań nie może wyjść nic innego, jak przepyszna pizza domowej roboty. To też nie traćmy czasu i okazji na kuchenną zabawę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 110 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Lody Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Kuchnia Włoska Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Kurczak Gry Bar