Pizza w Sam Raz - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pizza w Sam Raz (Delicious Pizza) – Taka pizza to tylko u nas. A dlaczego jest tak wspaniała i w sam raz dla was? Bo sami ją robicie. Samodzielnie przygotowujecie składniki. Szatkujecie, mieszacie i układacie. Z takich starań nie może wyjść nic innego, jak przepyszna pizza domowej roboty. To też nie traćmy czasu i okazji na kuchenną zabawę.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 603 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Lody Gry Zupy Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Obiad