Pizza w Nowej Odsłonie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pizza w Nowej Odsłonie (Delicious Pizza) – Z pizzą jest tak, że przepisy są sprawdzone i ciasto zawsze tak samo pyszne, ale każda pizza jest inna. Wystarczy pozmieniać dodatki, inaczej rozrzucić ser, albo dodać inne przyprawy a powstaje coś nowego. Ty też możesz być autorem nowej wersji poczciwej pizzy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 942 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Owoce Gra Ciasto Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Kurczak Barbie Gry Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Przepisy