Pizza w Nowej Odsłonie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Pizza w Nowej Odsłonie (Delicious Pizza) – Z pizzą jest tak, że przepisy są sprawdzone i ciasto zawsze tak samo pyszne, ale każda pizza jest inna. Wystarczy pozmieniać dodatki, inaczej rozrzucić ser, albo dodać inne przyprawy a powstaje coś nowego. Ty też możesz być autorem nowej wersji poczciwej pizzy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 153 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Deser Słodkie Gry Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Torty Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry z Czekoladą Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Lody Gry Kuchnia