Pizza w Nowej Odsłonie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pizza w Nowej Odsłonie (Delicious Pizza) – Z pizzą jest tak, że przepisy są sprawdzone i ciasto zawsze tak samo pyszne, ale każda pizza jest inna. Wystarczy pozmieniać dodatki, inaczej rozrzucić ser, albo dodać inne przyprawy a powstaje coś nowego. Ty też możesz być autorem nowej wersji poczciwej pizzy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 235 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Owoce Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Pizza Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Zupy Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gra Deser Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Lody Gry Obiad Gry Kanapki Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe