Pizza Tessy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Tessy – gotowanie z Tessą to prawdziwa przyjemność. Na początku dostaniecie listę produktów, które Tessa przygotowała na Waszą pizzę. Wy będziecie musieli pokroić podane składniki i wyłożyć je na wcześniej przygotowane ciasto. Zwróćcie uwagę na dobór odpowiedniego noża, ponieważ każdy różnie kroi.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 681 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Fast Food Barbie Gry Gra Deser Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Torty Gry Pizza Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Makaron Gra Ciasto Gry Lody Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam