Pizza Tessy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Tessy – gotowanie z Tessą to prawdziwa przyjemność. Na początku dostaniecie listę produktów, które Tessa przygotowała na Waszą pizzę. Wy będziecie musieli pokroić podane składniki i wyłożyć je na wcześniej przygotowane ciasto. Zwróćcie uwagę na dobór odpowiedniego noża, ponieważ każdy różnie kroi.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 061 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Ciastka Barbie Gry Gry Owoce Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Torty Gry Kuchnia Włoska Gry Kurczak Gry Bar Gry Obiad Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Lody Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą