Pizza Tessy | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza Tessy – gotowanie z Tessą to prawdziwa przyjemność. Na początku dostaniecie listę produktów, które Tessa przygotowała na Waszą pizzę. Wy będziecie musieli pokroić podane składniki i wyłożyć je na wcześniej przygotowane ciasto. Zwróćcie uwagę na dobór odpowiedniego noża, ponieważ każdy różnie kroi.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 765 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Makaron Gra Deser Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Torty Gry Warzywa Gry Pizza Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Lody Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Kurczak