Pizza Sisi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Sisi – Sisi zajmuje się dostarczaniem pizzy na zamówienie. Ma kilka aut, więc pracy jest naprawdę sporo. Patrz uważnie jakie jest zamówienie, a następnie przeciągnij odpowiednie dodatki, by pizza była gotowa do dostarczenia. Zdobądź jak najwięcej punktów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 6 206 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Obiad Gra Deser Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Lody