Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza Sisi – Sisi zajmuje się dostarczaniem pizzy na zamówienie. Ma kilka aut, więc pracy jest naprawdę sporo. Patrz uważnie jakie jest zamówienie, a następnie przeciągnij odpowiednie dodatki, by pizza była gotowa do dostarczenia. Zdobądź jak najwięcej punktów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 5 285 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Barbie Gry Gry Lody Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Bar Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Pizza Gry Fast Food Gra Deser