Pizza Sisi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Sisi – Sisi zajmuje się dostarczaniem pizzy na zamówienie. Ma kilka aut, więc pracy jest naprawdę sporo. Patrz uważnie jakie jest zamówienie, a następnie przeciągnij odpowiednie dodatki, by pizza była gotowa do dostarczenia. Zdobądź jak najwięcej punktów.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 6 700 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Makaron Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Torty Gry Ciastka Gra Deser Gry Przepisy Gry Kuchnia Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Bar Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą