Pizza Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Pizza – poznaj przepis na pyszną pizzę. Smak włoskiego dania jest na wyciągnięcie ręki. Wykonuj instrukcje, które pokazuje zielona strzałka,a potem przyrządź taką samą pizzę w swojej kuchni. Zobacz jak to jest zostać mistrzem włoskiej kuchni! Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy produkty.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 863 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Barbie Gry Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Bar Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Przepisy Gry Lody Gra Deser Gry Torty Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Kuchnia