Pizza Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Pizza – poznaj przepis na pyszną pizzę. Smak włoskiego dania jest na wyciągnięcie ręki. Wykonuj instrukcje, które pokazuje zielona strzałka,a potem przyrządź taką samą pizzę w swojej kuchni. Zobacz jak to jest zostać mistrzem włoskiej kuchni! Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy produkty.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 730 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gra Deser Barbie Gry Gry Torty Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Lody Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zupy Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Bar