Pizza Pepperoni | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Perfect Pizza – sympatyczna gra, z której dowiecie się jak przygotować pizzę pepperoni. Trochę wody, drożdży, mąki, oliwy i soli wystarczy, żeby powstało pulchne ciasto. Następnie już tylko sos pomidorowy i pozostałe dodatki, które wybraliście na swoją pizzę. Pamiętajcie, że jeśli będziecie robić taką pizzę w domu, możecie dobrać dowolne składniki.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 803 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Fast Food Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Bar Gra Deser Gry Warzywa Gry Torty Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Hamburgery