Pizza Pepperoni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Perfect Pizza – sympatyczna gra, z której dowiecie się jak przygotować pizzę pepperoni. Trochę wody, drożdży, mąki, oliwy i soli wystarczy, żeby powstało pulchne ciasto. Następnie już tylko sos pomidorowy i pozostałe dodatki, które wybraliście na swoją pizzę. Pamiętajcie, że jeśli będziecie robić taką pizzę w domu, możecie dobrać dowolne składniki.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4 765 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Torty Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zupy Gry Obiad Gry Śniadanie Gra Deser Słodkie Gry Gry Owoce Gry Fast Food Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Bar Gry Zarabianie Barbie Gry