Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Owocami (Fruity Dessert Pizza) – Na dworze ciepło. Co zaproponować fanom pizzy, którzy pragną też zakosztować świeżych i soczystych owoców? Odpowiedź jest jedna. Pizza z Owocami. Jak ją zrobić? Zapraszamy do naszego kulinarnego kącika, gdzie krok po kroku objawi się ta letnia wersja włoskiego dania.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 4.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 221 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Bar Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Kurczak Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Przepisy Barbie Gry Gry Obiad Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Fast Food