Pizza Pełna Owoców - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Owocami (Fruity Dessert Pizza) – Na dworze ciepło. Co zaproponować fanom pizzy, którzy pragną też zakosztować świeżych i soczystych owoców? Odpowiedź jest jedna. Pizza z Owocami. Jak ją zrobić? Zapraszamy do naszego kulinarnego kącika, gdzie krok po kroku objawi się ta letnia wersja włoskiego dania.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 1 715 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Zupy Gra Deser Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Owoce Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Torty