Pizza Pełna Owoców - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Owocami (Fruity Dessert Pizza) – Na dworze ciepło. Co zaproponować fanom pizzy, którzy pragną też zakosztować świeżych i soczystych owoców? Odpowiedź jest jedna. Pizza z Owocami. Jak ją zrobić? Zapraszamy do naszego kulinarnego kącika, gdzie krok po kroku objawi się ta letnia wersja włoskiego dania.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 1 196 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Bar Gra Deser Gry Torty Gry Lody Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Pieczenie