Pizza Pełna Owoców - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Owocami (Fruity Dessert Pizza) – Na dworze ciepło. Co zaproponować fanom pizzy, którzy pragną też zakosztować świeżych i soczystych owoców? Odpowiedź jest jedna. Pizza z Owocami. Jak ją zrobić? Zapraszamy do naszego kulinarnego kącika, gdzie krok po kroku objawi się ta letnia wersja włoskiego dania.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 1 364 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Torty Gry Lody Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zupy Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Obiad Gry Bar