Pizza Pełna Owoców - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza z Owocami (Fruity Dessert Pizza) – Na dworze ciepło. Co zaproponować fanom pizzy, którzy pragną też zakosztować świeżych i soczystych owoców? Odpowiedź jest jedna. Pizza z Owocami. Jak ją zrobić? Zapraszamy do naszego kulinarnego kącika, gdzie krok po kroku objawi się ta letnia wersja włoskiego dania.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 1 444 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zupy Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Lody Gry Fast Food Gry Pieczenie Gra Deser Barbie Gry Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gra Ciasto Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Owoce