Pizza Na Słodko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Na Słodko – pizza zawsze kojarzy się z szyneczką, salami, serem żółtym i tego typu produktami, jednak dziś zaskoczyć Was może pizza na słodko. Wykonujcie instrukcje krok po kroku, a jeśli wykonacie je wystarczająco szybko możecie zdobyć nawet 3 gwiazdki. Najpierw wyrabiacie ciasto, potem nakładacie dodatki i do piekarnika. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 5 654 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Deser Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Torty Słodkie Gry Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę