Pizza na Chlebie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pizza na Chlebie – wydawać się może, że w tej grze naszym zadaniem jest zrobienie kanapki, ale cóż to będzie za kanapka! Będzie smakowała dokładnie tak, jak pizza! Zobacz jak łatwo przygotować tą pyszna przekąskę. Jeśli lubisz pizzę, a czasem chciałbyś zjeść jej kawałek lub mieć każdy kawałek z innymi składnikami, to wypróbuj ten sposób. Sięgaj po produkty, które wskazuje napis i patrz uważnie jak powstaje mini pizza.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 941 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Owoce Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Obiad Słodkie Gry Gry Makaron Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food