Pizza na Chlebie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Pizza na Chlebie – wydawać się może, że w tej grze naszym zadaniem jest zrobienie kanapki, ale cóż to będzie za kanapka! Będzie smakowała dokładnie tak, jak pizza! Zobacz jak łatwo przygotować tą pyszna przekąskę. Jeśli lubisz pizzę, a czasem chciałbyś zjeść jej kawałek lub mieć każdy kawałek z innymi składnikami, to wypróbuj ten sposób. Sięgaj po produkty, które wskazuje napis i patrz uważnie jak powstaje mini pizza.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 680 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zupy Gry Ciastka Gry Kanapki Gra Deser Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Bar Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie