Pizza na Chlebie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pizza na Chlebie – wydawać się może, że w tej grze naszym zadaniem jest zrobienie kanapki, ale cóż to będzie za kanapka! Będzie smakowała dokładnie tak, jak pizza! Zobacz jak łatwo przygotować tą pyszna przekąskę. Jeśli lubisz pizzę, a czasem chciałbyś zjeść jej kawałek lub mieć każdy kawałek z innymi składnikami, to wypróbuj ten sposób. Sięgaj po produkty, które wskazuje napis i patrz uważnie jak powstaje mini pizza.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 853 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Obiad Barbie Gry Gry Bar Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gra Deser Gry Pieczenie Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Lody Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Zupy