Pizza Monster High - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza Monster High – Pizza to jedna z ulubionych potraw wszystkich smakoszy. Dobre dodatki gwarantują,że smak pizzy będzie wyśmienity. Najlepiej wybrać je samemu i zjeść dokładnie to na co akurat mamy ochotę. Wybierz ciasto oraz dodatki, a na koniec dobierz do swojej pizzy hot-doga, frytki, jajko sadzone, popcorn lub makaron. Uważaj, bo wampirzyca Monster High ma na Twoją pizzę chrapkę.

Sterowanie – wybieraj i zmieniaj dodatki za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 91)
Grano już: 20 776 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Bar Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Makaron Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Torty Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Hamburgery