Pizza Monster High - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Monster High – Pizza to jedna z ulubionych potraw wszystkich smakoszy. Dobre dodatki gwarantują,że smak pizzy będzie wyśmienity. Najlepiej wybrać je samemu i zjeść dokładnie to na co akurat mamy ochotę. Wybierz ciasto oraz dodatki, a na koniec dobierz do swojej pizzy hot-doga, frytki, jajko sadzone, popcorn lub makaron. Uważaj, bo wampirzyca Monster High ma na Twoją pizzę chrapkę.

Sterowanie – wybieraj i zmieniaj dodatki za pomocą myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 91)
Grano już: 20 434 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Obiad Gry Makaron Gry Lody Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Owoce