Pizza Mniam Mniam - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Mniam Mniam – wyjmij pizzę z piekarnika i kliknij na strzałkę po prawej stronie. Pojawi się magiczne pudełko, które skrywać będzie kilka elementów pizzy. Otwórz pudełko i wybierz swój ulubiony dodatek. Udekoruj pizzę wszystkim tym, co sama chciałabyś zjeść. Po każdym wybranym elemencie, klikaj na strzałkę w prawo i odkrywaj kolejne magiczne pudełka. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 463 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kanapki Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Przepisy Gry Torty Gry Fast Food Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Bar Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zarabianie