Pizza Mniam Mniam - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Mniam Mniam – wyjmij pizzę z piekarnika i kliknij na strzałkę po prawej stronie. Pojawi się magiczne pudełko, które skrywać będzie kilka elementów pizzy. Otwórz pudełko i wybierz swój ulubiony dodatek. Udekoruj pizzę wszystkim tym, co sama chciałabyś zjeść. Po każdym wybranym elemencie, klikaj na strzałkę w prawo i odkrywaj kolejne magiczne pudełka. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 428 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Torty Gry Kurczak Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Warzywa Gra Deser Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Lody Gry Zupy Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe