Pizza Mniam Mniam - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Mniam Mniam – wyjmij pizzę z piekarnika i kliknij na strzałkę po prawej stronie. Pojawi się magiczne pudełko, które skrywać będzie kilka elementów pizzy. Otwórz pudełko i wybierz swój ulubiony dodatek. Udekoruj pizzę wszystkim tym, co sama chciałabyś zjeść. Po każdym wybranym elemencie, klikaj na strzałkę w prawo i odkrywaj kolejne magiczne pudełka. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 221 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Bar Gry Warzywa Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zupy Barbie Gry Gra Deser Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Kurczak