Pizza Marzeń - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Marzeń (Create Your Pizza) – Nie musisz się ograniczać. To Twoja pizza marzeń i możesz ją stworzyć wedle własnych upodobań smakowych. Odrobina tradycji ze szczyptą szaleństwa to przepis na nowy smak.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 895 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Bar Słodkie Gry Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Lody Gra Deser Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Kurczak