Pizza Marzeń - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Marzeń (Create Your Pizza) – Nie musisz się ograniczać. To Twoja pizza marzeń i możesz ją stworzyć wedle własnych upodobań smakowych. Odrobina tradycji ze szczyptą szaleństwa to przepis na nowy smak.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 576 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Deser Gry Torty Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Zarabianie Barbie Gry Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Lody Gry Owoce