Pizza Margarita - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza Margarita – poznaj przepis na najpopularniejszą pizzę, którą znajdziesz w menu każdej pizzerii. Oczywiście chodzi o Margaritę. Ta królowa pizz zadziwia swoją prostotą i to właśnie jest jej główną zaletą. Pyszny sos pomidorowy i ser. Na początku gry wyszukaj potrzebne składniki i przeciągnij je na prawą stronę. Na dole ekranu gry widzisz pasek postępu, zapełnij go całego, a przejdziesz do kolejnego zadania, a w efekcie zrobisz pyszną pizzę.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 22)
Grano już: 6 568 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Deser Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Lody Gry Ciastka Barbie Gry Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Torty Gry Kurczak Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Makaron