Pizza Margarita - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Margarita – poznaj przepis na najpopularniejszą pizzę, którą znajdziesz w menu każdej pizzerii. Oczywiście chodzi o Margaritę. Ta królowa pizz zadziwia swoją prostotą i to właśnie jest jej główną zaletą. Pyszny sos pomidorowy i ser. Na początku gry wyszukaj potrzebne składniki i przeciągnij je na prawą stronę. Na dole ekranu gry widzisz pasek postępu, zapełnij go całego, a przejdziesz do kolejnego zadania, a w efekcie zrobisz pyszną pizzę.

Sterowanie – klikamy i przeciągamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 7 151 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Barbie Gry Gry Bar Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gra Deser Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Lody Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Hamburgery