Pizza Małej Julii | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Małej Julii (Baby Juliet Pizza) – Julia jest jeszcze małą dziewczynką a już ją ciągnie do pichcenia. Dziś ma chętkę na pizzę. Pomóżmy Julii zrobić jej pierwszą pizzę. Jeśli, tak jak ona robicie to pierwszy raz, nie martwcie się. Służymy pomocą i podpowiedziami na każdym etapie. Przejdź je wszystkie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 257 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Deser Gry Przepisy Gry Lody Słodkie Gry Gry Owoce Gra Ciasto Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Kanapki Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Warzywa