Pizza Małej Julii - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Małej Julii (Baby Juliet Pizza) – Julia jest jeszcze małą dziewczynką a już ją ciągnie do pichcenia. Dziś ma chętkę na pizzę. Pomóżmy Julii zrobić jej pierwszą pizzę. Jeśli, tak jak ona robicie to pierwszy raz, nie martwcie się. Służymy pomocą i podpowiedziami na każdym etapie. Przejdź je wszystkie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 245 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Ciasto Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zupy Gra Deser Gry Ciastka Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Makaron Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Torty Gry Bar Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Fast Food