Pizza Małej Julii | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Małej Julii (Baby Juliet Pizza) – Julia jest jeszcze małą dziewczynką a już ją ciągnie do pichcenia. Dziś ma chętkę na pizzę. Pomóżmy Julii zrobić jej pierwszą pizzę. Jeśli, tak jak ona robicie to pierwszy raz, nie martwcie się. Służymy pomocą i podpowiedziami na każdym etapie. Przejdź je wszystkie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 348 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gra Deser Barbie Gry Gry Obiad Gry Kurczak Gry Makaron Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Torty Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zupy