Pizza Małej Julii - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Małej Julii (Baby Juliet Pizza) – Julia jest jeszcze małą dziewczynką a już ją ciągnie do pichcenia. Dziś ma chętkę na pizzę. Pomóżmy Julii zrobić jej pierwszą pizzę. Jeśli, tak jak ona robicie to pierwszy raz, nie martwcie się. Służymy pomocą i podpowiedziami na każdym etapie. Przejdź je wszystkie.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 559 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Bar Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Torty Gry Owoce Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Fast Food Gra Deser Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Dekorowanki