Pizza Italiana - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Italiana – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, które pokazuje Ci zielona strzałka. Dzięki nim krok po kroku wykonasz przepis na prawdziwą włoską pizzę Italiana. Oczywiście składniki do niej możesz dobierać sobie według swojego uznania i smaku. Smacznego.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 3 524 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Owoce Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Obiad Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Pieczenie Gra Deser Gry Bar Gry Zupy Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Lody