Pizza Italiana - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza Italiana – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, które pokazuje Ci zielona strzałka. Dzięki nim krok po kroku wykonasz przepis na prawdziwą włoską pizzę Italiana. Oczywiście składniki do niej możesz dobierać sobie według swojego uznania i smaku. Smacznego.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 3 919 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Bar Gry Warzywa Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Lody Gry Zupy Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Kuchnia Gra Deser Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Obiad