Pizza Italiana - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Italiana – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, które pokazuje Ci zielona strzałka. Dzięki nim krok po kroku wykonasz przepis na prawdziwą włoską pizzę Italiana. Oczywiście składniki do niej możesz dobierać sobie według swojego uznania i smaku. Smacznego.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 3 401 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Barbie Gry Gry Kurczak Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zupy Gry Owoce Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Torty Gry Bar Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Kanapki Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zręcznościowe