Pizza Italiana - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Italiana – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, które pokazuje Ci zielona strzałka. Dzięki nim krok po kroku wykonasz przepis na prawdziwą włoską pizzę Italiana. Oczywiście składniki do niej możesz dobierać sobie według swojego uznania i smaku. Smacznego.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 3 789 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Lody Gry Torty Gry Makaron Gra Deser Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Ciastka