Pizza dla Dzieci - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pizza dla Dzieci – hipopotam chętnie pokaże Ci jak zrobić pyszna pizzę dla dzieci. Klikaj na produkt, nad którym pokaże się napis, a hipopotam sięgnie po miseczkę i wsypie ją do głównej miski. Najpierw powstanie ciasto na pizzę, a potem dodatki, które sprawią, że pizza ta będzie tylko dla dzieci! Co będzie w tych dodatkach? Czekolada? A może owoce? Zagraj i sprawdź!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 4 951 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Warzywa Gry Obiad Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Kurczak Gra Deser Gry Lody Gry Ciastka Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Bar Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Fast Food Barbie Gry Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zarabianie