Pizza dla Dzieci - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Pizza dla Dzieci – hipopotam chętnie pokaże Ci jak zrobić pyszna pizzę dla dzieci. Klikaj na produkt, nad którym pokaże się napis, a hipopotam sięgnie po miseczkę i wsypie ją do głównej miski. Najpierw powstanie ciasto na pizzę, a potem dodatki, które sprawią, że pizza ta będzie tylko dla dzieci! Co będzie w tych dodatkach? Czekolada? A może owoce? Zagraj i sprawdź!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 4 896 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Owoce Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Makaron Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Torty Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Hamburgery