Pizza dla Dzieci - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizza dla Dzieci – hipopotam chętnie pokaże Ci jak zrobić pyszna pizzę dla dzieci. Klikaj na produkt, nad którym pokaże się napis, a hipopotam sięgnie po miseczkę i wsypie ją do głównej miski. Najpierw powstanie ciasto na pizzę, a potem dodatki, które sprawią, że pizza ta będzie tylko dla dzieci! Co będzie w tych dodatkach? Czekolada? A może owoce? Zagraj i sprawdź!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 4 636 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Torty Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Obiad Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Bar Gry Przepisy Gra Deser Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Makaron Gry Owoce