Pizza Deluxe | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza Deluxe – poznaj wszystkie tajniki gry i maszyny dostępne w pizzerii. Steruj strzałkami klawiatury i podchodź do maszyn, aby zobaczyć jak działają. Po przejściu samouczka będziesz mógł sam prowadzić pizzerię.

Sterowanie – przy pomocy strzałek klawiatury oraz myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 554 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Makaron Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Torty Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kurczak