Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Pizza Deluxe – poznaj wszystkie tajniki gry i maszyny dostępne w pizzerii. Steruj strzałkami klawiatury i podchodź do maszyn, aby zobaczyć jak działają. Po przejściu samouczka będziesz mógł sam prowadzić pizzerię.

Sterowanie – przy pomocy strzałek klawiatury oraz myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2092 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gra Deser Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Bar Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Pizza Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Kuchnia