Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Deluxe – poznaj wszystkie tajniki gry i maszyny dostępne w pizzerii. Steruj strzałkami klawiatury i podchodź do maszyn, aby zobaczyć jak działają. Po przejściu samouczka będziesz mógł sam prowadzić pizzerię.

Sterowanie – przy pomocy strzałek klawiatury oraz myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 406 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Lody Gry Owoce Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Warzywa Gry Torty Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gra Deser