Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Deluxe – poznaj wszystkie tajniki gry i maszyny dostępne w pizzerii. Steruj strzałkami klawiatury i podchodź do maszyn, aby zobaczyć jak działają. Po przejściu samouczka będziesz mógł sam prowadzić pizzerię.

Sterowanie – przy pomocy strzałek klawiatury oraz myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2215 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Lody Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Kanapki Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Makaron Gra Deser