Pizza Deluxe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Deluxe – poznaj wszystkie tajniki gry i maszyny dostępne w pizzerii. Steruj strzałkami klawiatury i podchodź do maszyn, aby zobaczyć jak działają. Po przejściu samouczka będziesz mógł sam prowadzić pizzerię.

Sterowanie – przy pomocy strzałek klawiatury oraz myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 466 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Zupy Gry Bar Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Ciastka Barbie Gry Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad