Pizza Cztery Sery - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Cztery Sery (Four Cheese Pizza) – Oh. Któż nie próbował i nie docenił Pizzy z czterema serami? Ten gorący ciągnący się ser…. Oh. Któż nie próbował takiej zrobić? Jeśli są wśród was takie osoby, to czas nadrobić zaległości.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 448 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Obiad Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zupy Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Lody