Pizza Cztery Sery - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Cztery Sery (Four Cheese Pizza) – Oh. Któż nie próbował i nie docenił Pizzy z czterema serami? Ten gorący ciągnący się ser…. Oh. Któż nie próbował takiej zrobić? Jeśli są wśród was takie osoby, to czas nadrobić zaległości.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 215 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Obiad Słodkie Gry Gry Owoce Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zupy Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Ciastka