Pizza Cztery Sery | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Cztery Sery (Four Cheese Pizza) – Oh. Któż nie próbował i nie docenił Pizzy z czterema serami? Ten gorący ciągnący się ser…. Oh. Któż nie próbował takiej zrobić? Jeśli są wśród was takie osoby, to czas nadrobić zaległości.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 593 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bar Gry Lody Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Pizza Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Obiad Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek