Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Cztery Sery (Four Cheese Pizza) – Oh. Któż nie próbował i nie docenił Pizzy z czterema serami? Ten gorący ciągnący się ser…. Oh. Któż nie próbował takiej zrobić? Jeśli są wśród was takie osoby, to czas nadrobić zaległości.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 874 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Hamburgery Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Lody Gry Fast Food Gry Makaron Gry Przepisy Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Owoce