Pizza Cztery Sery - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Cztery Sery (Four Cheese Pizza) – Oh. Któż nie próbował i nie docenił Pizzy z czterema serami? Ten gorący ciągnący się ser…. Oh. Któż nie próbował takiej zrobić? Jeśli są wśród was takie osoby, to czas nadrobić zaległości.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 844 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zupy Gry Makaron Gry Lody Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Obiad Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Bar