Pizza Cztery Sery - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pizza Cztery Sery (Four Cheese Pizza) – Oh. Któż nie próbował i nie docenił Pizzy z czterema serami? Ten gorący ciągnący się ser…. Oh. Któż nie próbował takiej zrobić? Jeśli są wśród was takie osoby, to czas nadrobić zaległości.

Sterowanie – myszką

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 757 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Bar Barbie Gry Słodkie Gry Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Lody Gry Przepisy Gry Pieczenie