Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pizza Buongiorno – stwórzcie dla siebie idealną pizzę przeciągając na ciasto dowolne składniki. W ten sposób możecie przygotować pizzę podzieloną na 4 części, o 4 różnych smakach.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 765 razy
Zobacz także:
Gry Pizza, ,

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Torty Gry Makaron Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gra Deser Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Lody Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe