Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pizza Buongiorno – stwórzcie dla siebie idealną pizzę przeciągając na ciasto dowolne składniki. W ten sposób możecie przygotować pizzę podzieloną na 4 części, o 4 różnych smakach.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 843 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Owoce Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Lody Gry Torty Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Bar Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Fast Food