Pizza Buongiorno - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Pizza Buongiorno – stwórzcie dla siebie idealną pizzę przeciągając na ciasto dowolne składniki. W ten sposób możecie przygotować pizzę podzieloną na 4 części, o 4 różnych smakach.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 697 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Warzywa Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Makaron Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Śniadanie Gra Deser Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Torty Gra Ciasto Gry Zupy Gry Obiad Barbie Gry