Piżamowe Przyjęcie Małej Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Piżamowe Przyjęcie Małej Barbie (Baby Barbie PJ Party) – mała Barbie organizuje piżamowe przyjęcie. Będziecie towarzyszyć jej w tej dobrej zabawie. W jaki sposób? Udekorujcie zaproszenie dla koleżanki, rzucajcie się poduszkami, przygotujcie naleśniki oraz ubierzecie Barbie i jej przyjaciółkę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 783 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gra Ciasto Gry Pieczenie Słodkie Gry Barbie Gry Gry Warzywa Gry Obiad Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Makaron Gry Ciastka Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Zarabianie Gry Bar Gry Zupy Gry Kuchnia Gra Deser Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Kanapki