Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Piżamowe Przyjęcie Małej Barbie (Baby Barbie PJ Party) – mała Barbie organizuje piżamowe przyjęcie. Będziecie towarzyszyć jej w tej dobrej zabawie. W jaki sposób? Udekorujcie zaproszenie dla koleżanki, rzucajcie się poduszkami, przygotujcie naleśniki oraz ubierzecie Barbie i jej przyjaciółkę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 464 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Bar Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Torty Gry Przepisy Gra Deser Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Obiad Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Owoce