Piżamowe Przyjęcie Małej Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Piżamowe Przyjęcie Małej Barbie (Baby Barbie PJ Party) – mała Barbie organizuje piżamowe przyjęcie. Będziecie towarzyszyć jej w tej dobrej zabawie. W jaki sposób? Udekorujcie zaproszenie dla koleżanki, rzucajcie się poduszkami, przygotujcie naleśniki oraz ubierzecie Barbie i jej przyjaciółkę.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 197 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zupy Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Torty Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Ciastka Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Owoce