Pisanki Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pisanki Elsy – w tej grze macie okazję trochę pogotować z Elsą. Zgadniecie co będziecie robić? Oczywiście! Wielkanocne jajka z czekolady, które będziecie mogli udekorować jak prawdziwe pisanki! Jesteście gotowi? Super. Do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 221 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gra Ciasto Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Torty Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Bar Gra Deser Gry Makaron