Pisanki Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pisanki Elsy – w tej grze macie okazję trochę pogotować z Elsą. Zgadniecie co będziecie robić? Oczywiście! Wielkanocne jajka z czekolady, które będziecie mogli udekorować jak prawdziwe pisanki! Jesteście gotowi? Super. Do dzieła!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 141 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Fast Food Gry Lody Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Torty Gry Obiad Gry Makaron Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gra Deser Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa