Pippa’s Pizzas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pippa’s Pizzas – Nasza bohaterka o imieniu Philippa (Pippa) otworzyła właśnie mini-pizzerię. Jest to swego rodzaju bar szybkiej obsługi gdzie wydajemy pizzę na wynos – uwaga! – z samochodu. Zaletą takiego biznesu jest możliwość przemieszczania się z miejsca na miejsce. Zatem do dzieła! Zobaczmy jak poradzi sobie nasza bohaterka w biznesie na kółkach.

Sterowanie – przy pomocy myszki przygotowujemy i podajemy danie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 12 481 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zupy Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Śniadanie Gra Ciasto Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Bar Gry Kuchnia Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Lody Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Owoce