Pippa's Pizzas | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pippa’s Pizzas – Nasza bohaterka o imieniu Philippa (Pippa) otworzyła właśnie mini-pizzerię. Jest to swego rodzaju bar szybkiej obsługi gdzie wydajemy pizzę na wynos – uwaga! – z samochodu. Zaletą takiego biznesu jest możliwość przemieszczania się z miejsca na miejsce. Zatem do dzieła! Zobaczmy jak poradzi sobie nasza bohaterka w biznesie na kółkach.

Sterowanie – przy pomocy myszki przygotowujemy i podajemy danie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 11 829 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Lody Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Obiad Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Torty