Pippa’s Pizzas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pippa’s Pizzas – Nasza bohaterka o imieniu Philippa (Pippa) otworzyła właśnie mini-pizzerię. Jest to swego rodzaju bar szybkiej obsługi gdzie wydajemy pizzę na wynos – uwaga! – z samochodu. Zaletą takiego biznesu jest możliwość przemieszczania się z miejsca na miejsce. Zatem do dzieła! Zobaczmy jak poradzi sobie nasza bohaterka w biznesie na kółkach.

Sterowanie – przy pomocy myszki przygotowujemy i podajemy danie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 12 012 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Słodkie Gry Gry Kuchnia Gra Deser Gry Lody Gry Kanapki Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kurczak Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Makaron