Pippa’s Pizzas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pippa’s Pizzas – Nasza bohaterka o imieniu Philippa (Pippa) otworzyła właśnie mini-pizzerię. Jest to swego rodzaju bar szybkiej obsługi gdzie wydajemy pizzę na wynos – uwaga! – z samochodu. Zaletą takiego biznesu jest możliwość przemieszczania się z miejsca na miejsce. Zatem do dzieła! Zobaczmy jak poradzi sobie nasza bohaterka w biznesie na kółkach.

Sterowanie – przy pomocy myszki przygotowujemy i podajemy danie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 12 605 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bar Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Lody Gra Deser Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Przepisy Barbie Gry Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Zręcznościowe