Pippa’s Pizzas - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pippa’s Pizzas – Nasza bohaterka o imieniu Philippa (Pippa) otworzyła właśnie mini-pizzerię. Jest to swego rodzaju bar szybkiej obsługi gdzie wydajemy pizzę na wynos – uwaga! – z samochodu. Zaletą takiego biznesu jest możliwość przemieszczania się z miejsca na miejsce. Zatem do dzieła! Zobaczmy jak poradzi sobie nasza bohaterka w biznesie na kółkach.

Sterowanie – przy pomocy myszki przygotowujemy i podajemy danie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 24)
Grano już: 12 347 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Obiad Gry Torty Słodkie Gry Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Makaron Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Lody Gry Zarabianie Gry Bar Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Owoce Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam