Piknik Małej Elli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Piknik Małej Elli (Baby Ella on a Picnic) – Ładne letnie dni same kuszą aby spędzić czas na wolnym powietrzu. To samo marzenie ma Ella. Piknik? To jest bardzo dobra myśl. Przygotuj razem z Ella jedzenie, w tym kanapki na to wyjście. Pilnuj się czasu i nie dopuść do smutku na twarzy naszej małej dziewczynki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 171 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Obiad Gra Deser Gry Owoce Barbie Gry Gry Kanapki Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zupy