Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Piknik Małej Elli (Baby Ella on a Picnic) – Ładne letnie dni same kuszą aby spędzić czas na wolnym powietrzu. To samo marzenie ma Ella. Piknik? To jest bardzo dobra myśl. Przygotuj razem z Ella jedzenie, w tym kanapki na to wyjście. Pilnuj się czasu i nie dopuść do smutku na twarzy naszej małej dziewczynki.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 555 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Pieczenie Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zupy Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Makaron Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Ciastka Gra Deser Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Lody Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę