Pikantny Łosoś - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pikantny Łosoś – jadłyście kiedyś łososia? Na pewno tak, ale czy w takiej postaci? Filet jak filet, ale towarzystwo przypraw wyjątkowo dobrane. Pikantny smak przełamuje tutaj nutka słodyczy. Glazurowany łosoś na słodko z pikantnym smakiem zachwyci każdego. Czerwona strzałka pokazuje produkty, po które należy sięgnąć. Kliknij na nie, a miś podejdzie i sobie je weźmie. Zobacz jak powstaje ten łosoś.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 542 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Makaron Gra Ciasto Gra Deser Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Bar Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Lody Barbie Gry Gry Obiad Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Zupy Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Fast Food