Pikantny Łosoś - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pikantny Łosoś – jadłyście kiedyś łososia? Na pewno tak, ale czy w takiej postaci? Filet jak filet, ale towarzystwo przypraw wyjątkowo dobrane. Pikantny smak przełamuje tutaj nutka słodyczy. Glazurowany łosoś na słodko z pikantnym smakiem zachwyci każdego. Czerwona strzałka pokazuje produkty, po które należy sięgnąć. Kliknij na nie, a miś podejdzie i sobie je weźmie. Zobacz jak powstaje ten łosoś.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 899 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Owoce Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bar Gry Torty Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Makaron Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Śniadanie