Pikantny Łosoś | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pikantny Łosoś – jadłyście kiedyś łososia? Na pewno tak, ale czy w takiej postaci? Filet jak filet, ale towarzystwo przypraw wyjątkowo dobrane. Pikantny smak przełamuje tutaj nutka słodyczy. Glazurowany łosoś na słodko z pikantnym smakiem zachwyci każdego. Czerwona strzałka pokazuje produkty, po które należy sięgnąć. Kliknij na nie, a miś podejdzie i sobie je weźmie. Zobacz jak powstaje ten łosoś.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 793 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Torty Gry Fast Food Gry Bar Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Hamburgery Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Warzywa Gry Lody Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gra Ciasto