Pikantny Kurczak - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pikantny Kurczak – to nowy sposób na kurczaka. Przepis ten jet o tyle fajny, że jest on przepisem na cały obiad. Oprócz kurczaka znajdziecie tu również warzywka. Wszystko doprawione jest tak, że smakosze ostrych smaków będą bardzo zadowoleni. Żółte strzałki pokazują co należy robić. Waszym zadaniem jest kliknąć i przesunąć myszką w odpowiednią stronę. W lewo, w prawo, w dół. Dzięki temu obieracie warzywa, kroicie mięsko i przyrządzacie obiadek. Gra jest na czas, więc wymaga pewnych zdolności. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przesuwaj myszka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 9 044 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zupy Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gra Deser Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry