Pikantny Kurczak - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pikantny Kurczak – to nowy sposób na kurczaka. Przepis ten jet o tyle fajny, że jest on przepisem na cały obiad. Oprócz kurczaka znajdziecie tu również warzywka. Wszystko doprawione jest tak, że smakosze ostrych smaków będą bardzo zadowoleni. Żółte strzałki pokazują co należy robić. Waszym zadaniem jest kliknąć i przesunąć myszką w odpowiednią stronę. W lewo, w prawo, w dół. Dzięki temu obieracie warzywa, kroicie mięsko i przyrządzacie obiadek. Gra jest na czas, więc wymaga pewnych zdolności. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przesuwaj myszka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 8 571 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Makaron Gry Kurczak Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Torty Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gra Deser Barbie Gry Gry Warzywa