Pikantny Kurczak - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pikantny Kurczak – to nowy sposób na kurczaka. Przepis ten jet o tyle fajny, że jest on przepisem na cały obiad. Oprócz kurczaka znajdziecie tu również warzywka. Wszystko doprawione jest tak, że smakosze ostrych smaków będą bardzo zadowoleni. Żółte strzałki pokazują co należy robić. Waszym zadaniem jest kliknąć i przesunąć myszką w odpowiednią stronę. W lewo, w prawo, w dół. Dzięki temu obieracie warzywa, kroicie mięsko i przyrządzacie obiadek. Gra jest na czas, więc wymaga pewnych zdolności. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przesuwaj myszka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 8 877 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Bar Barbie Gry Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Kuchnia Gra Deser Gra Ciasto Gry Torty Gry Makaron Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Kurczak Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe