Pikantne Mięsko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pikantne Mięsko – wykonujemy instrukcje, które wskazuje nam biała strzałka i dostajemy punkty. Im dokładniej coś wykonamy, na przykład pokroimy, tym więcej punktów dostaniemy, liczy się też czas. Postępując krok po kroku za podpowiedziami poznamy przepis na pyszne mongolskie mięsko, które jest wyjątkowo pikantne. A Wy lubicie pikantne potrawy? Udanego gotowania!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 6 693 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Bar Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gra Deser Gry Makaron Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Pieczenie