Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pikantna Lasagne – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry, a poznasz przepis na pyszną lasagne. Zobacz jak łatwo zrobić ją u siebie w domu. Kiedy pojawi się strzałka koloru niebieskiego, kliknij na jej początek i przeciągnij wzdłuż niej. Kiedy w ramce na ścianie pojawi się jakiś produkt, przenieś go do garnka. Na dole ekranu gry zapełnia Ci się pasek postępu zadania, kiedy będzie cały żółty skończysz pewien etap przygotowywania tego dania. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 431 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Bar Gry Obiad Gra Ciasto Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Pizza Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak