Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pikantna Lasagne – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry, a poznasz przepis na pyszną lasagne. Zobacz jak łatwo zrobić ją u siebie w domu. Kiedy pojawi się strzałka koloru niebieskiego, kliknij na jej początek i przeciągnij wzdłuż niej. Kiedy w ramce na ścianie pojawi się jakiś produkt, przenieś go do garnka. Na dole ekranu gry zapełnia Ci się pasek postępu zadania, kiedy będzie cały żółty skończysz pewien etap przygotowywania tego dania. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3609 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Owoce Gry Obiad Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Pizza Gry Makaron Gry Lody Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Kanapki Gra Ciasto Gra Deser Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe