Pikantna Lasagne | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pikantna Lasagne – wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry, a poznasz przepis na pyszną lasagne. Zobacz jak łatwo zrobić ją u siebie w domu. Kiedy pojawi się strzałka koloru niebieskiego, kliknij na jej początek i przeciągnij wzdłuż niej. Kiedy w ramce na ścianie pojawi się jakiś produkt, przenieś go do garnka. Na dole ekranu gry zapełnia Ci się pasek postępu zadania, kiedy będzie cały żółty skończysz pewien etap przygotowywania tego dania. Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 272 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Bar Gry Kuchnia Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Kurczak Gra Deser Gry Obiad Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Lody Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Makaron