Pierwsza Pomoc w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pierwsza Pomoc w Kuchni (First Aid Cooking Accident) – Zabawa małych dziewczynek w kuchni może przynieść sporo frajdy. Ale pod jednym warunkiem. Wszystkie czynności będą się odbywać pod nadzorem dorosłych. Ale, gdy już dojdzie do nieszczęścia to zamiast narzekać, trzeba udzielić poszkodowanej pierwszej pomocy. Nie trać głowy i postępuj zgodnie z instrukcją a będzie dobrze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 681 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Bar Gry Fast Food Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gra Deser Barbie Gry