Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Pierwsza Pomoc w Kuchni (First Aid Cooking Accident) – Zabawa małych dziewczynek w kuchni może przynieść sporo frajdy. Ale pod jednym warunkiem. Wszystkie czynności będą się odbywać pod nadzorem dorosłych. Ale, gdy już dojdzie do nieszczęścia to zamiast narzekać, trzeba udzielić poszkodowanej pierwszej pomocy. Nie trać głowy i postępuj zgodnie z instrukcją a będzie dobrze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 169 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Kurczak Gry Torty Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Ciastka Gra Deser Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Przepisy