Pierwsza Pomoc w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pierwsza Pomoc w Kuchni (First Aid Cooking Accident) – Zabawa małych dziewczynek w kuchni może przynieść sporo frajdy. Ale pod jednym warunkiem. Wszystkie czynności będą się odbywać pod nadzorem dorosłych. Ale, gdy już dojdzie do nieszczęścia to zamiast narzekać, trzeba udzielić poszkodowanej pierwszej pomocy. Nie trać głowy i postępuj zgodnie z instrukcją a będzie dobrze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 969 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Owoce Słodkie Gry Gry Bar Gry Fast Food Gry Kanapki Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Torty Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Warzywa Gra Deser Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Kurczak