Pierwsza Pomoc w Kuchni - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pierwsza Pomoc w Kuchni (First Aid Cooking Accident) – Zabawa małych dziewczynek w kuchni może przynieść sporo frajdy. Ale pod jednym warunkiem. Wszystkie czynności będą się odbywać pod nadzorem dorosłych. Ale, gdy już dojdzie do nieszczęścia to zamiast narzekać, trzeba udzielić poszkodowanej pierwszej pomocy. Nie trać głowy i postępuj zgodnie z instrukcją a będzie dobrze.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 290 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Obiad Gry Lody Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Makaron Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Bar Gry Owoce Gry Ciastka Gry Torty Gry Warzywa