Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Gyoza – witajcie w Japonii! Gyoza to pierożki z mięsnym nadzieniem smażone na głębokim oleju, które pierwszy raz powstały w Chinach. Dziś macie okazję zobaczyć jak je przyrządzić, a także poznać na nie dokładny przepis. Gra jest na czas, więc postarajcie się wykonywać zadania jak najszybciej. Udanej zabawy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 800 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Bar Gry Śniadanie Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Torty Gry Pizza Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek