Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Gyoza – witajcie w Japonii! Gyoza to pierożki z mięsnym nadzieniem smażone na głębokim oleju, które pierwszy raz powstały w Chinach. Dziś macie okazję zobaczyć jak je przyrządzić, a także poznać na nie dokładny przepis. Gra jest na czas, więc postarajcie się wykonywać zadania jak najszybciej. Udanej zabawy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 395 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Pizza Gry Lody Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Bar Gry Owoce Gry Fast Food Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Kurczak