Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Gyoza – witajcie w Japonii! Gyoza to pierożki z mięsnym nadzieniem smażone na głębokim oleju, które pierwszy raz powstały w Chinach. Dziś macie okazję zobaczyć jak je przyrządzić, a także poznać na nie dokładny przepis. Gra jest na czas, więc postarajcie się wykonywać zadania jak najszybciej. Udanej zabawy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1369 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Obiad