Pierogi | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Pierogi – przygotuj pyszne pierogi razem z Sarą. Pokaże Ci ona jak zrobić pyszne danie bożonarodzeniowe, prawdziwa specjalność polskiej kuchni. Oczywiście nadzienie pierogów może być dowolne, nawet truskawkowe! Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie. U góry pokazuje się obrazek ze składnikiem, po który należy sięgnąć i przeciągnąć do dużej miski. Udanego gotowania!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 45)
Grano już: 15 144 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Bar Gra Ciasto Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Obiad Gra Deser Gry Torty Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Lody Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek