Pierogi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pierogi – przygotuj pyszne pierogi razem z Sarą. Pokaże Ci ona jak zrobić pyszne danie bożonarodzeniowe, prawdziwa specjalność polskiej kuchni. Oczywiście nadzienie pierogów może być dowolne, nawet truskawkowe! Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie. U góry pokazuje się obrazek ze składnikiem, po który należy sięgnąć i przeciągnąć do dużej miski. Udanego gotowania!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 45)
Grano już: 16 397 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Zarabianie Gry Hamburgery Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Torty Gry Przepisy Gry Kanapki Barbie Gry Gry Obiad Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Kurczak Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gra Ciasto Gra Deser Gry Zupy Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą