Pierogi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pierogi – przygotuj pyszne pierogi razem z Sarą. Pokaże Ci ona jak zrobić pyszne danie bożonarodzeniowe, prawdziwa specjalność polskiej kuchni. Oczywiście nadzienie pierogów może być dowolne, nawet truskawkowe! Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie. U góry pokazuje się obrazek ze składnikiem, po który należy sięgnąć i przeciągnąć do dużej miski. Udanego gotowania!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 45)
Grano już: 15 341 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Bar Gry Ciastka Gry Zupy Gry Fast Food Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Obiad Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Warzywa Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Torty Gra Deser