Piernikowy Domek | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowy Domek – przygotuj razem z Sarą piernikowy domek, który oprócz tego, że będzie pyszny, będzie również wspaniałą dekoracją świątecznego stołu. Poznasz przepis na ciasto, a więc przygotujesz go od początku do końca. Pierwsze zadanie w kuchni Sary to odnalezienie produktów, które widzisz po prawej stronie ekranu gry. Pamiętaj, że możesz otworzyć szafkę czy lodówkę poprzez kliknięcie. Zobacz jakie czekają na Ciebie zadania potem.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.2/10 (liczba ocen: 141)
Grano już: 21 958 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Kanapki Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Torty Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Bar Gry Zupy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zarabianie Gry Obiad Gra Ciasto