Piernikowy Domek Elli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowy Domek Elli (Ellie Gingerbread House Dekoration) – Póki wiosny nie widać, nie odmawiajcie sobie typowej dla zimowej pory przyjemności. Pieczenia, dekorowania pierników i, co najważniejsze zjadania ich. Ale zacznijmy od początku. Najpierw praca, potem przyjemności. Chociaż w tym wypadku to sama przyjemność. Daj się zaprosić do kuchni Elli i razem z nią zrób pyszny piernikowy domek. Udekoruj go. Czy długo może postać taka pyszność? Wszystko zależy od silnej woli łakomczuchów.

Sterowanie – parzy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 113 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gra Deser Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Fast Food