Piernikowy Domek Elli | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowy Domek Elli (Ellie Gingerbread House Dekoration) – Póki wiosny nie widać, nie odmawiajcie sobie typowej dla zimowej pory przyjemności. Pieczenia, dekorowania pierników i, co najważniejsze zjadania ich. Ale zacznijmy od początku. Najpierw praca, potem przyjemności. Chociaż w tym wypadku to sama przyjemność. Daj się zaprosić do kuchni Elli i razem z nią zrób pyszny piernikowy domek. Udekoruj go. Czy długo może postać taka pyszność? Wszystko zależy od silnej woli łakomczuchów.

Sterowanie – parzy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 248 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Torty Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Lody Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Barbie Gry Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Zrób To Sam