Piernikowy Domek Elli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowy Domek Elli (Ellie Gingerbread House Dekoration) – Póki wiosny nie widać, nie odmawiajcie sobie typowej dla zimowej pory przyjemności. Pieczenia, dekorowania pierników i, co najważniejsze zjadania ich. Ale zacznijmy od początku. Najpierw praca, potem przyjemności. Chociaż w tym wypadku to sama przyjemność. Daj się zaprosić do kuchni Elli i razem z nią zrób pyszny piernikowy domek. Udekoruj go. Czy długo może postać taka pyszność? Wszystko zależy od silnej woli łakomczuchów.

Sterowanie – parzy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 461 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Obiad Gry Warzywa Gry Torty Gry Kanapki Barbie Gry Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Makaron Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek