Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowy Domek Elli (Ellie Gingerbread House Dekoration) – Póki wiosny nie widać, nie odmawiajcie sobie typowej dla zimowej pory przyjemności. Pieczenia, dekorowania pierników i, co najważniejsze zjadania ich. Ale zacznijmy od początku. Najpierw praca, potem przyjemności. Chociaż w tym wypadku to sama przyjemność. Daj się zaprosić do kuchni Elli i razem z nią zrób pyszny piernikowy domek. Udekoruj go. Czy długo może postać taka pyszność? Wszystko zależy od silnej woli łakomczuchów.

Sterowanie – parzy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 476 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Owoce Gry Lody Gry Kurczak Gry Pieczenie Gra Deser Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Obiad Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Bar Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Makaron Gry Warzywa Gra Ciasto