Piernikowy Domek Elli | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Piernikowy Domek Elli (Ellie Gingerbread House Dekoration) – Póki wiosny nie widać, nie odmawiajcie sobie typowej dla zimowej pory przyjemności. Pieczenia, dekorowania pierników i, co najważniejsze zjadania ich. Ale zacznijmy od początku. Najpierw praca, potem przyjemności. Chociaż w tym wypadku to sama przyjemność. Daj się zaprosić do kuchni Elli i razem z nią zrób pyszny piernikowy domek. Udekoruj go. Czy długo może postać taka pyszność? Wszystko zależy od silnej woli łakomczuchów.

Sterowanie – parzy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 643 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Hamburgery Gra Deser Gry Lody Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Bar Gry Kuchnia Włoska Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Makaron Gry Torty Gry Pieczenie Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe