Piernikowy Domek Elli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowy Domek Elli (Ellie Gingerbread House Dekoration) – Póki wiosny nie widać, nie odmawiajcie sobie typowej dla zimowej pory przyjemności. Pieczenia, dekorowania pierników i, co najważniejsze zjadania ich. Ale zacznijmy od początku. Najpierw praca, potem przyjemności. Chociaż w tym wypadku to sama przyjemność. Daj się zaprosić do kuchni Elli i razem z nią zrób pyszny piernikowy domek. Udekoruj go. Czy długo może postać taka pyszność? Wszystko zależy od silnej woli łakomczuchów.

Sterowanie – parzy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 404 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Torty Gry Zupy Gra Deser Gry Przepisy Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Owoce Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery