Piernikowe Ludziki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Piernikowe Ludziki (gingerbread-men-cookies) – Razem z uroczą świnką przeżyj kulinarną przygodę. Tym razem naszym celem i zadaniem będzie zrobienie pysznego ciasta piernikowego. Gdy masa będzie gotowa, posłuży nam do wykrojenia i upieczenia ciasteczek-ludzików. Ostatni krok to przystrojenie. Czy pomożesz naszej śwince-kucharce w jej dziele kulinarnym?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 530 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Obiad Gry Warzywa Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Słodkie Gry Barbie Gry Gry Zupy Gry Torty Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Fast Food