Piernikowe Drzewko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowe Drzewko – Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie pysznego drzewka z pierniczków oraz ozdób.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 594 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Zupy Gry Lody Gry Kurczak Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Kanapki Gry Bar Gra Ciasto Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie