Piernikowe Drzewko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowe Drzewko – Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie pysznego drzewka z pierniczków oraz ozdób.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 390 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zupy Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Lody Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gra Deser Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Barbie Gry