Piernikowe Drzewko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowe Drzewko – Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie pysznego drzewka z pierniczków oraz ozdób.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 191 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Kanapki Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Kurczak Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Fast Food Gry Torty Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Bar Gry Lody Gry Zarabianie