Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowe Drzewko – Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie pysznego drzewka z pierniczków oraz ozdób.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 250 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Kanapki Gry Lody Gry Torty Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Bar Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Kuchnia