Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowe Drzewko – Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie pysznego drzewka z pierniczków oraz ozdób.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 352 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Lody Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Pizza Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bar Gry Pieczenie Gry Torty Gry Makaron Gry Dekorowanki Barbie Gry Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kanapki Gra Deser Gry Owoce Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę