Piernikowe Drzewko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowe Drzewko – Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie pysznego drzewka z pierniczków oraz ozdób.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 780 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Obiad Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Fast Food Gra Deser Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Torty Gry Przepisy Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Barbie Gry