Piernikowe Drzewko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowe Drzewko – Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po prawej stronie ekranu gry. Po każdym kliknięciu zmieni się coś w wyglądzie pysznego drzewka z pierniczków oraz ozdób.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 449 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Ciastka Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zarabianie Gry Torty Gry Lody Gry Warzywa Gry Obiad Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry