Piernikowe Babeczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Piernikowe Babeczki – a oto ciekawy przepis na niecodzienne babeczki, które spokojnie mogą zawitać na waszych bożonarodzeniowych stołach. Został w nich bowiem zawarty specyficzny smak piernika, a udekorowane zostały fajnymi ludzikami.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 619 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Torty Gry Kanapki Gry Makaron Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Fast Food Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Hamburgery Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Obiad