Piernikowe Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowe Babeczki – a oto ciekawy przepis na niecodzienne babeczki, które spokojnie mogą zawitać na waszych bożonarodzeniowych stołach. Został w nich bowiem zawarty specyficzny smak piernika, a udekorowane zostały fajnymi ludzikami.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 190 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Pizza Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Przepisy Gry Zupy Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Kanapki Gry Makaron Gry Owoce Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kuchnia