Piernikowa Chatka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Piernikowa Chatka – przyozdób piernikową chatkę, tworząc magiczny domek, który będzie piękną ozdobą świątecznego stołu. Klikaj na obrazki u góry ekranu gry, a po każdym kliknięciu po lewej stronie pojawi się lista z różnymi dekoracjami. Kliknij, aby pojawiła się ona na obrazku i wybierz najładniejszy wystrój chatki.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 7 688 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Lody Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kanapki Gry z Czekoladą Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Zarabianie Gra Deser Gry Torty Gry Bar Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Makaron