Piernikowa Chatka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowa Chatka – przyozdób piernikową chatkę, tworząc magiczny domek, który będzie piękną ozdobą świątecznego stołu. Klikaj na obrazki u góry ekranu gry, a po każdym kliknięciu po lewej stronie pojawi się lista z różnymi dekoracjami. Kliknij, aby pojawiła się ona na obrazku i wybierz najładniejszy wystrój chatki.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 7 903 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Przepisy Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Bar Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zupy Gry Kurczak Barbie Gry Gry Kanapki