Piernikowa Chatka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Piernikowa Chatka – przyozdób piernikową chatkę, tworząc magiczny domek, który będzie piękną ozdobą świątecznego stołu. Klikaj na obrazki u góry ekranu gry, a po każdym kliknięciu po lewej stronie pojawi się lista z różnymi dekoracjami. Kliknij, aby pojawiła się ona na obrazku i wybierz najładniejszy wystrój chatki.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 7 123 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Lody Słodkie Gry Gry Torty Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Deser Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Obiad Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Zręcznościowe