Piernik z Bakaliami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Piernik z Bakaliami (Ginger Marmalade Cake) – piernik z marmoladą piernikową i dużą ilością bakalii to ciasto, które można wykonać nie tylko na Boże Narodzenie, ale i bez okazji. Sprawdźcie przepis i sposób wykonania tej imbirowej słodkości, która raz dwa pojawi się na stole.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 608 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Bar Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zupy Słodkie Gry Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zarabianie Gra Deser Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Śniadanie Gry Torty Gry Kuchnia