Pierniczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pierniczki – zrób swoje własne ciasteczka – pierniczki na Święta Bożego Narodzenia! Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a poznasz ten tajemniczy przepis. W okienku na ścianie pokazują się produkty, których w danej chwili trzeba użyć, odnajdź je na stole i kliknij myszką, aby dodały się do misy. Udekorować pierniczki możesz po swojemu! Udanych wypieków!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 11 809 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Lody Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Obiad Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gotowanie z Sarą