Pierniczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pierniczki – zrób swoje własne ciasteczka – pierniczki na Święta Bożego Narodzenia! Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie, a poznasz ten tajemniczy przepis. W okienku na ścianie pokazują się produkty, których w danej chwili trzeba użyć, odnajdź je na stole i kliknij myszką, aby dodały się do misy. Udekorować pierniczki możesz po swojemu! Udanych wypieków!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 11 618 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Bar Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Owoce Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Makaron Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Lody Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Obiad Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Torty Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe