Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Pierniczki z Krainy Lodu – na początku tej gry musisz wybrać postać z Krainy, z którą będziesz przygotowywać świąteczne pierniczki. Później określ kształt swojego ciastka i weź się do pracy – do swojej dyspozycji masz mnóstwo dekoracji, z których możesz korzystać do woli. Odłożysz je klikając w nową ozdobę lub drugi raz w to samo miejsce.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 2 730 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Torty Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Zarabianie Gra Deser Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kanapki Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę