Pierniczki z Krainy Lodu | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pierniczki z Krainy Lodu – na początku tej gry musisz wybrać postać z Krainy, z którą będziesz przygotowywać świąteczne pierniczki. Później określ kształt swojego ciastka i weź się do pracy – do swojej dyspozycji masz mnóstwo dekoracji, z których możesz korzystać do woli. Odłożysz je klikając w nową ozdobę lub drugi raz w to samo miejsce.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 2 845 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Pizza Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Makaron Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Torty Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Barbie Gry Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek