Pierniczki z Krainy Lodu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Pierniczki z Krainy Lodu – na początku tej gry musisz wybrać postać z Krainy, z którą będziesz przygotowywać świąteczne pierniczki. Później określ kształt swojego ciastka i weź się do pracy – do swojej dyspozycji masz mnóstwo dekoracji, z których możesz korzystać do woli. Odłożysz je klikając w nową ozdobę lub drugi raz w to samo miejsce.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 016 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Bar Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Makaron Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Owoce Barbie Gry Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe