Pierniczki z Krainy Lodu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Pierniczki z Krainy Lodu – na początku tej gry musisz wybrać postać z Krainy, z którą będziesz przygotowywać świąteczne pierniczki. Później określ kształt swojego ciastka i weź się do pracy – do swojej dyspozycji masz mnóstwo dekoracji, z których możesz korzystać do woli. Odłożysz je klikając w nową ozdobę lub drugi raz w to samo miejsce.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 275 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zupy Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Torty Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Bar Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Obiad