Pierniczki z Krainy Lodu | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Pierniczki z Krainy Lodu – na początku tej gry musisz wybrać postać z Krainy, z którą będziesz przygotowywać świąteczne pierniczki. Później określ kształt swojego ciastka i weź się do pracy – do swojej dyspozycji masz mnóstwo dekoracji, z których możesz korzystać do woli. Odłożysz je klikając w nową ozdobę lub drugi raz w to samo miejsce.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 3 074 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Obiad Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gra Deser Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Pizza