Piekarnia Susie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Piekarnia Susie – jesteś właścicielką piekarni, a właściwie cukierni Susie. Pomagasz jej w prowadzeniu tego biznesu i czeka Cię ciężka praca. Patrz uważnie co zamawiają klienci, a następnie klikaj w odpowiednie ikonki. Po lewej stronie otwierają się różne półki, na pierwszej z nich wybieramy kształt ciasta, potem jego kolor, polewę, posypkę i dodatek. Gra jest na czas, a im dłużej klient czeka, tym bardziej jest niezadowolony. Zdobądź jak największą ilość punktów. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 5 110 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Obiad Gra Ciasto Gra Deser Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Bar Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Przepisy