Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Piekarnia Shaquity (Shaquitas Bakery) – klikajcie na gwiazdki w prawym dolnym rogu, aby przeczytać wypowiedź Shaquity. Opowiada ona o swojej pracy w piekarni, a raczej cukierni i prosi Was o pomoc. Celem gry jest zrobienie identycznego kawałka ciasta jak to zamówione. Klikajcie na elementy ciasta, a kiedy uznacie, że jest gotowe kliknijcie na napis „submit” i zgarniajcie punkty.

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 473 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Kurczak Gry Lody Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Bar Gry Ciastka Barbie Gry Gry Torty Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Pizza Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe