Piekarnia Shaquity - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Piekarnia Shaquity (Shaquitas Bakery) – klikajcie na gwiazdki w prawym dolnym rogu, aby przeczytać wypowiedź Shaquity. Opowiada ona o swojej pracy w piekarni, a raczej cukierni i prosi Was o pomoc. Celem gry jest zrobienie identycznego kawałka ciasta jak to zamówione. Klikajcie na elementy ciasta, a kiedy uznacie, że jest gotowe kliknijcie na napis „submit” i zgarniajcie punkty.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 731 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Przepisy Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Lody Barbie Gry Gry Obiad Słodkie Gry Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Makaron Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek