Piekarnia Shaquity | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Piekarnia Shaquity (Shaquitas Bakery) – klikajcie na gwiazdki w prawym dolnym rogu, aby przeczytać wypowiedź Shaquity. Opowiada ona o swojej pracy w piekarni, a raczej cukierni i prosi Was o pomoc. Celem gry jest zrobienie identycznego kawałka ciasta jak to zamówione. Klikajcie na elementy ciasta, a kiedy uznacie, że jest gotowe kliknijcie na napis „submit” i zgarniajcie punkty.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 638 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Lody Gry Bar Gry Owoce Gry Kanapki Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty