Piekarnia Shaquity - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Piekarnia Shaquity (Shaquitas Bakery) – klikajcie na gwiazdki w prawym dolnym rogu, aby przeczytać wypowiedź Shaquity. Opowiada ona o swojej pracy w piekarni, a raczej cukierni i prosi Was o pomoc. Celem gry jest zrobienie identycznego kawałka ciasta jak to zamówione. Klikajcie na elementy ciasta, a kiedy uznacie, że jest gotowe kliknijcie na napis „submit” i zgarniajcie punkty.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 562 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Bar Gry Kanapki Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Przepisy Gry Torty Gry Ciastka Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gra Deser Gry Warzywa Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Lody