Piekarnia Shaquity - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Piekarnia Shaquity (Shaquitas Bakery) – klikajcie na gwiazdki w prawym dolnym rogu, aby przeczytać wypowiedź Shaquity. Opowiada ona o swojej pracy w piekarni, a raczej cukierni i prosi Was o pomoc. Celem gry jest zrobienie identycznego kawałka ciasta jak to zamówione. Klikajcie na elementy ciasta, a kiedy uznacie, że jest gotowe kliknijcie na napis „submit” i zgarniajcie punkty.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 784 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Makaron Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Lody Gry Ciastka Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Torty Gry Przepisy Gra Deser Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Bar Gry Śniadanie Gry Obiad