Piekarnia Shaquity | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Piekarnia Shaquity (Shaquitas Bakery) – klikajcie na gwiazdki w prawym dolnym rogu, aby przeczytać wypowiedź Shaquity. Opowiada ona o swojej pracy w piekarni, a raczej cukierni i prosi Was o pomoc. Celem gry jest zrobienie identycznego kawałka ciasta jak to zamówione. Klikajcie na elementy ciasta, a kiedy uznacie, że jest gotowe kliknijcie na napis „submit” i zgarniajcie punkty.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 723 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Kanapki Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Makaron Gry Owoce Gry Zupy Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Pieczenie