Piekarnia Shaquity - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Piekarnia Shaquity (Shaquitas Bakery) – klikajcie na gwiazdki w prawym dolnym rogu, aby przeczytać wypowiedź Shaquity. Opowiada ona o swojej pracy w piekarni, a raczej cukierni i prosi Was o pomoc. Celem gry jest zrobienie identycznego kawałka ciasta jak to zamówione. Klikajcie na elementy ciasta, a kiedy uznacie, że jest gotowe kliknijcie na napis „submit” i zgarniajcie punkty.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 643 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Makaron Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zupy Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Lody Gry Fast Food Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Obiad