Piekarnia Maggie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Piekarnia Maggie – Maggie to specjalistka od pieczenia ciast i ciasteczek. Dziś zaprasza was do wspólnej zabawy, podczas której pomożecie jej w przygotowaniu tortu. Najpierw upieczcie ciasto, a następnie udekorujcie je według wzoru. Zobaczycie, że będzie pysznie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 381 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zupy Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Torty Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Fast Food Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry z Czekoladą