Piekarnia Belli - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Piekarnia Belli – czujesz już zapach świeżo upieczonego chlebka? Pomóż Belli obsłużyć wszystkich klientów i zrealizować zamówienia. W piekarni wszystko sprzedaje się jak świeże bułeczki, więc pracy jest sporo. Powodzenia!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 10 237 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Owoce Barbie Gry Gry Warzywa Gry Lody Gry Obiad Gry Fast Food Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gra Ciasto Gry Makaron Gry Kurczak Gry Bar Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Pieczenie