Pieczone Jabłka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Pieczone Jabłka – jabłka są pyszne pod każdą postacią – na surowo, w skórce, obrane, pokrojone na plasterki, w szarlotce, czy pieczone w całości. Zobacz jaki sposób na jabłka będzie w tej grze. Na początku jesteśmy w kuchni i wyszukujemy wszystkie potrzebne akcesoria. Jeśli znajdziecie jakieś z listy po lewej stronie kliknijcie. Pamiętajcie, że warto otworzyć lodówkę.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 118 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gra Deser Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Torty Gry Zupy Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Zarabianie