Pieczone Jabłka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pieczone Jabłka – jabłka są pyszne pod każdą postacią – na surowo, w skórce, obrane, pokrojone na plasterki, w szarlotce, czy pieczone w całości. Zobacz jaki sposób na jabłka będzie w tej grze. Na początku jesteśmy w kuchni i wyszukujemy wszystkie potrzebne akcesoria. Jeśli znajdziecie jakieś z listy po lewej stronie kliknijcie. Pamiętajcie, że warto otworzyć lodówkę.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 6 156 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Owoce Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Lody Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser