Pieczenie tortu weselnego | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pieczenie tortu weselnego – upiecz prawdziwy tort weselny i zachwyć parę młodą oraz gości. Produkt, który podświetli się na czerwono jest gotowy do użycia, a więc kliknij na niego i przeciągnij do miski. Postępując zgodnie ze wskazówkami poznasz przepis, który nawet możesz spróbować zrobić w domu. Takie pieczenie tortu z przyjaciółmi to niezła zabawa. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj produkty myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 42)
Grano już: 19 533 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Obiad Gra Deser Gry Pizza Gry Przepisy Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gra Ciasto Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Lody Gry Bar Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Fast Food