Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Pieczenie tortu weselnego – upiecz prawdziwy tort weselny i zachwyć parę młodą oraz gości. Produkt, który podświetli się na czerwono jest gotowy do użycia, a więc kliknij na niego i przeciągnij do miski. Postępując zgodnie ze wskazówkami poznasz przepis, który nawet możesz spróbować zrobić w domu. Takie pieczenie tortu z przyjaciółmi to niezła zabawa. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj produkty myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 42)
Grano już: 20 232 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Bar Gry Warzywa Gry Owoce Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gra Deser Gry Kanapki Gry Makaron