Pieczenie tortu weselnego | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Pieczenie tortu weselnego – upiecz prawdziwy tort weselny i zachwyć parę młodą oraz gości. Produkt, który podświetli się na czerwono jest gotowy do użycia, a więc kliknij na niego i przeciągnij do miski. Postępując zgodnie ze wskazówkami poznasz przepis, który nawet możesz spróbować zrobić w domu. Takie pieczenie tortu z przyjaciółmi to niezła zabawa. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj produkty myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 42)
Grano już: 19 966 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Makaron Gry Owoce Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gra Deser Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Przepisy Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Pizza