Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Pieczenie tortu weselnego – upiecz prawdziwy tort weselny i zachwyć parę młodą oraz gości. Produkt, który podświetli się na czerwono jest gotowy do użycia, a więc kliknij na niego i przeciągnij do miski. Postępując zgodnie ze wskazówkami poznasz przepis, który nawet możesz spróbować zrobić w domu. Takie pieczenie tortu z przyjaciółmi to niezła zabawa. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj produkty myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 42)
Grano już: 20 488 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Kurczak Barbie Gry Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Torty Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Obiad Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gra Ciasto