Pieczenie tortu weselnego | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Pieczenie tortu weselnego – upiecz prawdziwy tort weselny i zachwyć parę młodą oraz gości. Produkt, który podświetli się na czerwono jest gotowy do użycia, a więc kliknij na niego i przeciągnij do miski. Postępując zgodnie ze wskazówkami poznasz przepis, który nawet możesz spróbować zrobić w domu. Takie pieczenie tortu z przyjaciółmi to niezła zabawa. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj produkty myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 42)
Grano już: 19 367 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Owoce Gry Obiad Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Lody Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Śniadanie Gra Deser Barbie Gry Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Przepisy